Product was successfully added to your shopping cart.
Tandemo jungtis FollowMe
Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe Tandemo jungtis FollowMe

Tandemo jungtis FollowMe

Greita peržiūra

FollowMe tandemo jungtis tinka tiek pasivažinėti mieste, tiek leistis į kelionę su vaiku. Jungtis leidžia per kelias sekundes prijungti vaikišką dviratį, o jį atjungus kompaktiškai lieka ant suaugusiojo dviračio. Mieste prijungę vaikišką dviratuką galite su juo pravažiuoti sudėtingas atkarpas, o privažiavus saugų ruožą leisti vaikui važiuoti pačiam. Kelionėje vaiką prijungsite, kai jis pavargs važiuoti pats arba neužteks vaiko greičio, kai reikės atvykti greičiau. Taip pat važiuojant su prijungtu vaiku, jis lengviau išmoks kaip reikia elgtis realaus eismo sąlygomis ir bus saugesnis vėliau važiuodamas vienas.

Būsena: Prekyboje

279,00 €

Detalės

 • Prijungimas: Suaugusiojo ir vaikišką dviračius reikės paruošti tik kartą. Ant vaikiško dviračio apatinio vamzdžio dedama speciali apkaba, o ant ratų ašių adapteriai. Suaugusiojo dviračio pakeičiamas galinio rato užspaustukas į specialų ir jau abu dviračiai paruošti. Komplekte yra įvairūs adapteriai tinkantys visų diametrų vaikiško dviračio priekinėms ašims. Jei vaikiškas dviratis turi užspaustuką priekinėje ašyje, tada reikia atskirai užsakyti jam adapterį. Taip pat jei suaugusiojo dviračio galinė ašis yra su varžtais (pilnavidurė ašis) arba turi vidines pavaras, reikalingi specialūs papildomi adapteriai.
 • FollowMe sulankstymas: Po naudojimo, kai vaikiškas dviratis atjungiamas, FollowMe tandemo jungtis susilanksto ir prisisega prie suaugusiojo dviračio bagažinės arba balnelio iškyšos. Taip pat per kelias sekundes galima jungtį ir visiškai nuimti nuo suaugusiojo dviračio.
 • FollowMe Privalumai: Tai saugiausia tandemo jungtis leidžianti traukti vaikišką dviratį. Kartu su vaikišku dviračiu, ant suaugusiojo dviračio galima montuoti vaikišką kėdutę, turistines tašes ir t.t. Ir visa tai padaroma greitai ir patogiai.
 • Saugumas ir stabilumas: Dviejų taškų palaikymas ašių lygyje užtikrina saugumą, komfortą ir stabilumą, nes nėra papildomų svertų, kaip kad elementariose tandemo jungtyse jungiamose prie balnelio stovo.
 • Užima mažai vietos: FollowMe galima greitai ir kompaktiškai supakuoti į mašiną, traukinį ar namuose.
 • FollowMe auga: Augant jūsų vaikui prisitaiko ir FollowMe
 • Techninė specifikacija:
  • Vaikiškas dviratis: Reguliuojamas dydis dviračiams su ratais nuo 12" iki 20" (Vaiko amžius nuo 3 iki 9 metų).
  • Suaugusiojo dviratis: Tinka visiems 26" ir 28" miesto, kalnų, plento ir turistiniams dviračiams (įskaitant dviračius su pilna amortizacija) turintiems galinėje ašyje greito užveržimo užspaustuką. Jei ašis pilnavidurė, naudojami specialūs adapteriai (užsakomi atskirai).
 • Pagaminta: Plienas dažytas milteliniu būdu arba galvanizuotas
 • Svoris: 4 kg
 • Maksimalus tempiamas svoris: 45 kg (įskaičiuojant vaikiško dviračio svorį)
 • Papildomai galima uždėti: vaikiška kėdutė, bagažinė, turistiniai krepšiai ant bagažinės tinka be jokių svorio apribojimų.
 1. Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo atsiliepimą