Product was successfully added to your shopping cart.
Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE
Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE

Dviratininko šalmas WOOM KIDS SKY BLUE

Greita peržiūra

Šalmas su visapusiška apsauga.

Dėl trijų korpusų konstrukcijos šalmas uždaro galvą į kaklo zoną, suteikiant ne tik optimalią apsaugą, bet ir gerokai didesnę paramą.

Šalmas turi patogia rankenelę, leidžiančią reguliuoti galvos apimti.

Uždėkite, pasukite ratuką, užsekite diržą- paruoštą. 

Gamintojo nuoroda>>

 

Būsena: Prekyboje

69,90 €

* Būtini laukai

69,90 €

Detalės

Šalmo dydžiai:

XS - 46-50cm

S - 50-53cm

M - 53-56cm

Vaikai turi tvirtą galvą - ir Woom turi geriausią apsaugą! Kalbant apie formą ir dydį, vaikų ir suaugusiųjų galvos yra labai skirtingos, todėl Woom pritaikė KIDS šalmą, kad jis atitiktų specifinius vaikų poreikius. Tai reiškia išplėstą kaktos, smilkinių ir pakaušio apsaugą, lengvai naudojamą magnetinę uždarymo sistemą, optimalų vėdinimą ir puikų tvirtinimą dėka keičiamų pagalvėlių ir dydžio reguliavimo ratuko. Lankstus snapelis - unikali saugos funkcija - suteikia papildomą galvos priekio apsaugą. Išorinis apvalkalas ir apatinis kraštas, pagamintas iš atsparaus įbrėžimams lygaus polikarbonato, yra tiesiogiai išklotas vidiniu EPS putplasčio apvalkalu, naudojant in-mold technologiją. „Woom KIDS“ šalmas atitinka Europos saugos standartus, nurodytus EN 1078: 2012 / A1: 2012 (Šalmai pedaliniams dviratininkams, riedlenčių ir riedučių vartotojams). 2018 m. Liepos mėn. Woom šalmas sėkmingai išlaikė visus reikalaujamus gaminio patikrinimus (kaip nurodyta 2018-07-25 vertinimo sertifikate).

  1. Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo atsiliepimą